Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


1 Kasım 2010 Pazartesi

Sonbahar ve Elmalı Etkinlikler

Berna & Ekin (4 yaş)

http://ekinvebiz.blogspot.com

Sonbahar geldiğinden beri bol bol elma yemeye başladık. Evde daha önceden hazırladığım oyun kartlarından bazılarını Ekin'le yeniden oynayalım diye çıkardım. Bu kez konumuz çok sevdiğimiz elma olsun :)

Elmanın yaşam döngüsü kartları (şurdan)

Daha önceki bir yazımda bu kartlardan bahsetmiştim, sayılar ve elmalar oyunu. Sık sık tekrarladığımız bir oyun bu. Ekin de sayıları sevdiği için yeniden yapmaktan hoşlanıyor. (kartlar şurdan)
Bunlar da "Meraklı Minik" dergisinin verdiği güzel kartlardan bir grup. Meyveler ve meyve ağaçlarını eşleştirme oyunu.

3 yorum:

Limonlu Turta dedi ki...

Sevgili Berna,
Selin de Meraklı Minik dergisinin verdiği eşleştirme kartlarına bayılıyor. Şu elmalara bayıldım ama verdiğin adres (www.childcareland.com)maalesef açılmıyor. Sonra tekrar deneyeceğim.
Sevgiler,
ç.

Berna dedi ki...

Evet, neden açılmıyor bilmiyorum :( Ben o kartları yapalı çok zaman oldu. İstersen bana mail adresini yaz, pdf olarak gönderebilirim sana.

Sevgiler...

Limonlu Turta dedi ki...

Çok teşekkür ederim. Hemen mail atıyorum.
Sevgiler,
ç.