Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


3 Mayıs 2013 Cuma

Büyük Ve Küçük Kavramı

 
Ebru Tepe 33,Ediz Tepe 2,5


Evet sıra geldi Ediz'le eğitim köşemize. Edizinde son derece severek vakit geçirdiği bu uygulama ile büyük küçük kavramını pekiştirmeye çalışıyoruz. Üstelik sevimli hayvanların adlarınıda öğrenmiş oluyoruz. İlk başlarda küçük olan hayvanlar büyüklerin bebekleriydi bebek bebek diyordu, anne baba işe big yazan kağıda, bebek kreşe deyip small yazan  kağıda koyuyorduk. Şimdi artık büyük küçük diyor Ediz. Yani amacımız gerçekleşmiş oldu :)
 
 
 Bizimle aynı oyunu oynamak isteyenlere print için ilgili link http://tepehomegiller.blogspot.com/2013/05/buyuk-ve-kucuk-kavram.html

Hiç yorum yok: