Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


14 Ağustos 2008 Perşembe

BEÖ: Müzik

Bir hafta buralardan uzaklaşmak çok iyi geldi hem bana hem de Eslem'e. Hafta başında yeniden iş başı yaptım. İzinden önce kızımla birlikte "Müzik "aktivitemizi gerçekleştirdik ama koşturmaca nedeniyle ne fotoğraf çekebildim ne de buraya aktarabildim yaptıklarımızı. Müzik aktivitesi ile ilgili olarak önce kızımla birlikte benim üniversite zamanlarımdan kalma gitarımı çıkarıp notalara bastık birlikte. Gitarımız olduğunu bugüne kadar keşfedememiş olan kızım, gitarı gördüğü andan itibaren gözleri yerinden fırlamış bir şekilde atıldı üstüme tabi:) Gitarla ilgili ne biliyorsam anlattım. Sonra notalarımın olduğu defteri çıkarıp kızıma serenat yaptım. Daha doğrusu birlikte çaldık gitarı. Bununla bir süre geçirdikten sonra evdeki enstrümantal müzik CD'lerinden bir kaç parça dinledik. Ve son olarakta Dolapdere Big Gang CD' si ile karşılıklı dans ettik.

Elmas&Eslem
Eslem: 28 Aylık

Hiç yorum yok: