Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


6 Ekim 2009 Salı

Elif&Alpi(39 ay)

Renkler & desenlerle ilgili eşleştirme, şekiller üzerine bir eşleştirme kitapçığı, büyük/küçük sıralaması, şekiller & renkler kitapçığı, renklerle ilgili gruplama, tamamlama, makas kullanma ve yazma için de bir ön çalışma.

 Konu başlıklarıyla ilgili çalışmalarımız:
http://alpiharikalardiyarinda.blogspot.com/2009/10/neler-yaptim-neler.html

2 yorum:

Adsız dedi ki...

merhaba elfana
size burdan ulaşabildim.abc yayınlarının akıllı kitaplar ve akıllı kartlar serisinden bazılarını siz kullanıyorsunuz. 37 aylık kızıma almak istiyorum ama hiçbir yerde yoruma rastlayamadım. biraz ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz.set halinde almak 37 aylık için uygun mu değil mi içeriği nasıl nasıl kullanılıyor gibi. bu arada yaptığınız çalışmaları sürekli takipteyim:)

alpiharikalardiyarinda dedi ki...

bana
alpiharikalardiyarinda@gmail.com
dan ulasirsaniz ayrintili bilgi verebilirim.
Sevgiler