Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


1 Aralık 2010 Çarşamba

Kum Tepsisi (NAR-36 ay)

Ne zamandır hazırlamayı düşündüğüm tepsiyi nihayet yapabildim, biraz da kumsuzluktan ertelenmişti, sonra da zamansızlıktan. Neyse ki kumu buldum sonunda (ELC oyuncaklarından su-kum masasının kumu), bir tepsinin tabanını renkli kağıtlarla karışık döşeyip üzerine ince bir tabaka kum yaydım. Nar sevdi kumda resimler yapmayı. Kendince dalgalar yapıp bir de üstüne gemilerini koydu.. Aynı tepsiyi rakamlar ve harflerde de kullanabiliriz sanırım..2 yorum:

thalassapolis dedi ki...

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık

Cocukla Cocuk dedi ki...

Çok beeğndim bu kumdan yapılan resimleri, benzer bir hediye gelmişti bana saklıyorum minikten dolayı aslında, kızımla oynamak güzel olacak, teşekkürler.