Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


3 Kasım 2014 Pazartesi

Kendi Boy Tablomuzu Yaptık

 
 Merhabalar aslında biz bunu yaklaşık 1.5 sene önce yaptık, daha kayda değer bir şey yapıp yayınlamaktı amacım ama hala yapamadığım için bu iğreti boy tablosuyla idare edeceksiniz artık

 
Bu boy tablosu yapımı hem sizin çocuğunuzun boy gelişimini görmek açısından güzel hem de çocuğu beslenmeye teşvik edici bir aktivite oldu. Aslında derecelendirmeyi muntazam bilgisayar yazısıyla yapmak isterdim ama elle çizmek zorunda kaldım çünkü birebir Edizle yaptık. Duvara astıktan sonrada çıkartmalarımızı kendi keyfimize göre yapıştırdık. Sonrada boyumuzu ölçtük. Ooh deymeyin keyfimize :)

 
Kaynak:Tepehomegiller.blogspot.com daha çok aktivite için

Hiç yorum yok: