Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


17 Ekim 2008 Cuma

İLKE YILDIRIM 9 AY 7 GÜNLÜK / SONBAHAR AKTİVİTESİ

Antalya'da bir önceki gün yağışlı bulutlu bir hava vardı..bizde sonbahar aktivitemizi yapalım dedik..İlke kış bebeği daha önce yağmurlu havalrada da dışarı çıktı ama bilinçli olmadığı için ne olduğunu anlamıyor,ana kucağında sadece uyuyordu..bu sefer anlayan gözlerle etrafına bakıyor İlke..dışarıda yağmur yağarken bizde camdan dışarıyı seyrettik ve kızımla şarkılar söyledik..
"Yağmur yağıyor seller akıyor
Minik ilke camdan bakıyor..."
Akşamüstüde çiseleyen yağmurda dışarı çıktık..şıpırtılar ilgisini çekti İlke'nin..eğilip tekerleklerin sıçrattığı suları seyretti..

http://adailke.blogspot.com

Hiç yorum yok: