Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


5 Mart 2009 Perşembe

BEÖ-Vücudumuz

Güneş-Begüm 8 AylıkBu en sevdiğimiz aktivitemiz bizim begümle :) sık sık oynuyoruz kızımla,ben begüme elimle dokunarak dokunduğum uzuvlarının adını söylüyorum,şöyle sağ elini tutup sağ elin,parmaklarını sayıp 1,2,3,4,5 bunlarda parmakların tam beş tane, sırasıyla diğer uzuvlarını gösteriyorum, sonra ellerimi gösterip kızım senin ellerin nerede diyorum,begüm şimdilik gülüyor, bu oyunu kuçu kuçumuzla oynadığımızda aktivite daha bir eğlenceye dönüşüyor :) 2 kolum var,2 Elim var,2 bacağımla ayaktayım. Yüzümde bir burnum var,dilim ağzım var ki tad alayım. 2 kulağım var duymak için, 2 de gözüm var görmek için,Bana gülümsedin anlayabiliyorum :) akıllı olduğum için.

Hiç yorum yok: