Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


5 Ocak 2009 Pazartesi

Beö- Temizlik- Nazlı&ilknurTemizlik çok kapsamlı bir konu.Ben sadace Nazlı'nın kişisel temizliğini anlatmak istiyorum.Nazlı'nın kullandığı banyo malzemelerini, kahvaltılık kapları kırılan bir tepside topladım.Lavabonun yanına yerleştirdim.Şimdi kendisi alıp ellerini yıkıyor,dişlerini fırçalıyor,ellerini kuruluyor,kolonyasını sürüyor.Tek eksiğimiz saçlarını taramıyor ve banada sadece banyo sonrası taratıyor.Çünkü kıvırcık olduğu için saçları canı yanıyor.Bunun dışında banyo yaparken bacaklarını ve göbeğini kendisi yıkıyor,tuvaletini yapınca ıslak mendille kendi temizliğini yapıyor-ben temizledikten sonra tabi-
Ev temizliği konulu yazıma da buradan ulaşabilirsiniz :))

Hiç yorum yok: