Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


26 Nisan 2009 Pazar

23 Nisan Oyuncak Arkadaşım.

Güneş-Begüm

Montessori Eğitimi Mail Grubumuzda 23 Nisan için Sevgili Seher'in öncülüğünde çekiliş yapıldı, sonuçta her çocuk başka bir çocuğa oyuncak gönderecek, 23 Nisan Oyuncak Arkadaşı olacaktı, bizim şansımıza çekiliş sonucunda :D biz Sevgili Demetin Tatlı kızı Denize, Denizde Begüme çıktı. :)
Denizin hediyesi İzmirden bize ulaştığında Begüm Su Çiçeği çıkarmıştı ve hediyemizle pek ilgilenememiştik, Deniz içinde internet üzerinden bir hediye seçtik ve eşim ilgilendi hediyeyi alma ve kargoya verme aşamaları ile, yoksa ben çok daha farklı birşeyler düşünüyordum, Sevgili Demet'te çok ince düşünmüş ve Denizin bir fotoğrafı arkasına güzel bir hatıra yazısı yazmış, biz ise 2 kelime bile yazamadık :( olsun ama bloğumuz sayesinde buradan bu güzel bebek ve eğitici kitap için çok teşekkür ediyoruz, bizim hediyemizle Deniz oynarken bizi hatırlasın istiyoruz. İşte Hediyelerimiz... :D

1 yorum:

Demet dedi ki...

miniğim hemen iyileşsin inşallah bebek ve kitap moral olmuştur biraz umarım çok öptük tatlı yanaklarından begüm'ü :)