Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


29 Nisan 2009 Çarşamba

Doruk'un 23 Nisan Hediyesi

Neslihan & Doruk


Seher'in önerisiyle başladığımız bu olayda bize de hediyemiz, fikir annesi Seher ve İrem'den geldi :) Hediyemiz tam 23 Nisan'da elimize geçti, eve döndüğümüzde hediyemizi teslim alıp eve çıktığımda, Doruk paketi gördüğünde görmeye değerdi, ama onu fotograflayamadım. Ama 'İrem'den Doruk'a hediyeeeeeeeeeeee' dediğimde paketin bir üstüne atlayışı vardı ki :)
Neyse Seher'cim cok guzel bir kartla beraber oğluma Playdooh'un Palyacolu oyuncagını almış. Doruk en çok saç çıkarma ve dil cıkarmaya bayıldı, saclarını tarayıp durdu :)

İremcim ve Sehercim, tekrar cok tesekkur ediyorum

Bizim hediyemiz de Ada'ya gitti, neyse ki o da çok sevmiş oyuncağını :)

Hiç yorum yok: