Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


17 Şubat 2010 Çarşamba

BEÖ-SEVGİ

Güneş-Begüm 19 Aylık
Begümle babasına geçen sene yaptığımız aktiviteden kalan kağıtları değerlendirdik, Jaws lakaplı baba'ya burada gördüğümüz balık'tan hazırladık. Yapımı çok kolay 4 küçük bir büyük kalp çizdik kartonlara ve küçükleri şekildeki gibi yapıştırdık, kalp stıcker'lar ile de süsledi begüm.


Hediye arkadaşımız Defne için de bir çalışma yaptık, begüm Defneyi bebeee diye sevdi :) kalp sticker'ları birlikte yapıştırdık,begüm çok sevdi her yere yapıştırıyor :) ilk defa keçe çalışması yaptım, aslında düşüncem daha farklıydı ama zaman çabuk geçti, umarım sevgili Defne, arkadaşının onun için seçtiği hediyeleri severek kullanır.

Hiç yorum yok: