Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


9 Nisan 2008 Çarşamba

Dokunarak Keşfetmek ve Eğlenmek

Her zaman ona uzaktan gösterilen, kendisi dışında birinin hareket ettirdiği sallanan ve ses çıkaran nesnelere dokunmak çok hoşuna gitti.
Bir de yatağının üstünde hep kendisine tepeden bakan dönencesine bu kez de o tepeden baktı ve elleriyle çevirmek onu çok mutlu etti.Hatta bazen kucağımdayken onu yatağına bırakmak için eğildiğimde, dönenceye yaklaşınca "fırsat bu fırsat, bir daha bu kadar yaklaşamam heralde" dercesine eliyle bir tane patlatıveriyor ve haylaz bir şekilde "hehee başardım" der gibi gülüyor...
Özgür Ekim

Hiç yorum yok: