Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


29 Aralık 2008 Pazartesi

BEÖ ETKİNLİĞİ 'yeni yıl' NAZLI 31 AYLIK


Atık malzemeler topluyorum uzun zamandır.Bunlarla ilk etkinliğimiz yılbaşı kartları oldu.Sadece karton, yapıştırıcıyı ve zarflarını satın aldım diğerleri evdeki malzemelerden. düğme,pamuk,polar kumaş,gömlek paketinden çıkan kağıtlar,bir tokadan kopan kurdele,yılbaşı süsünden kopmuş minik çan,alüminyum folyo,çikolata kağıdı vs.

Nazlı yuvarlama ve yapıştırma kısmını yaptı.Çok eğlendik birlikte.Kardan adamlı olanlar anneanne ve babaannemize ,ağaçlı olan mektup arkadaşımız Ada'ya yollandı.

Hiç yorum yok: