Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


16 Aralık 2008 Salı

eğitici drama semineri
"EĞİTİCİ DRAMA"

"Eğitim, öğretmenlerin çocuklara sözcüklerle anlattıklarıyla değil, çocukların fiziksel ve sosyal çevrede geçirdikleri yaşantılarla gerçekleşir."
(Maria Montessori)

Prof. Dr. Alev Önder

25 Aralık 2008 Perşembe
19:30 - 21:00

CKM
Caddebostan Kültür Merkezi

Seminer ücretsizdir.


:: 0 :: 0 :: 0 ::

caddebostan kültür merkezi'nde her şey onlar için başlığı altında düzenlenen seminerleri kaçırmamaya çalışıyorum. seminerleri takip ettiğim web sitesinde görünen son seminer eğitici drama üzerine, şimdilik programda başka seminer görünmüyor. umarım devam eder, ben ve arkadaşlarım katılabildiklerimizden çok memnun kalmıştık. geçen sene gittiklerimden biri yankı yazgan'ınkiydi; notları burada.

:: 0 :: 0 :: 0 ::

eğitici drama seminerinin notları için tık

Hiç yorum yok: