Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


4 Aralık 2008 Perşembe

B.E.Ö AKTİVİTE MESLEKLER ENSAR BERA 8.5 AYLIK

kocaman küçük adamımla bir grup kurduk.ensar bera nın enstrumanları,ibiş ve cibişin vokalleriyle müzisyenlerin dünyasına bir selam verdik çıktık :) ben kısaca bu aktiviteye ensar bera ve saz arkadaşları diyorum:















bir diğer etkinliğimiz ise kablolara,elektronik eşyalara olağanüstü ilgisi nedeniyle bir mühendis olacağı hissini uyandıran küçük adamımın bilgisayar çalışması.klavyeyi 10 parmak kullanışı dolayısıyle sekreter olabileceği hissini de uyandırsa ben başarılı bir bilgisayar programcısı (tabi o zamana quantum bilgisayarları üretilmiş olacaktır ) olabileceğini düşünüyorum :)

Hiç yorum yok: