Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


17 Aralık 2008 Çarşamba

BEÖ- farklı materyalden nesnelerin keşfi...Feminist Anne
M.D: 7 aylık

bir sürpriz sepeti hazırladım; evde bulduğum çok olmasa da farklı materyallerden oluşan özellikle seramik, cam, tahta gibi nesneleri bir sepetin içine koydum. m.d, sepetteki nesneleri birer birer çıkardı; önce ağzına götürdü, sonra önünde birikenleri birbirine vurdu; özellikle çok ses çıkaranları tercih etti. ama en favori nesnesi yumurta çırpıcağı oldu. arada sepeti ağzına aldı. sonra içindekileri keşfe devam etti. ben yalnızca yanında oturdum ve onu seyrettim.

Hiç yorum yok: