Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


13 Aralık 2008 Cumartesi

BEÖ-Dokunma/Hissetme Duyusu

Güneş-Begüm 5,5 aylık.
www.gunescuneyt.com
Bu haftaki aktivitemizde begümle sert ve yumuşak oyuncaklarını kullandık,eline birer birer önce yumuşak oyuncaklarını sonra sert oyuncaklarını verdim,bak kızım bu penguen yumuşacık,bu top yumuşak,bu köpek sert,bu diş kaşıyıcı sert gibi, begüm hepsini eliyle tuttu ve hepsini ağzına götürdü, begümün altını değişirken bacakları çıplakken de farklı kumaşları teninde gezdiriyorum özellikle ipeksi kumaşlar sanırım gıdıklıyo çok güldürüyor begümü J

Hiç yorum yok: