Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


5 Mayıs 2008 Pazartesi

Bahar & PiknikBu haftanın aktivitesi Bahar olunca, pazar günü düsündük düsündük kendimizi evimizin yakınındaki yüksek binalar ve bir sürü otomobilin arasına sıkışmış olan parka attık. Duru ilk defa çimlerle tanıştı. İzmirde bahar çok kısa sürer. Bir kaç haftaya kadar yeşil çimler yerini sarı kuru otlara bırakacak. Böylece çok güzel bir zamanlama ile bahar ile tanıştı kızım. Parkta oynayan diğer çocuklar çok ilgisini çekti. Salıcağa bindi. Büyük bir ağaçtan gelen kuş seslerini hayretle dinledi. İlk baharında ilk pikniğini yapmış oldu minik kuşum.

Sevgiler...
Arınç & Duru


Hiç yorum yok: