Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


30 Mayıs 2008 Cuma

Sabah Sporu

Ne yazık ki spor yapmayan bir anneyim. Bu yönde iyi bir örnek olmam da zor görünüyor. Yine de birşeyler yapabiliyor olmak adına Duru'yu sık sık açık havaya çıkararak koşup oynamaya teşvik ediyorum. Bu haftanın aktivitesini de Mine Hanım'la ortak gerçekleştirdik.

Biz Duru ile haftasonu parkta eğimli bir yerden inip çıkma çalışması yaptık, birlikte futbol oynadık. Futbol diyorum çünkü topa vurduktan sonra "gooo" diye bağırıyor.
Duru ile Mine Hanım, her sabah gittikleri parkta yoga yapanları seyredip çocuklar için olan aletlerle çalışmalar yapmışlar. Sanırım en çok barfiks aletini seviyor.
Hiç yorum yok: