Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


9 Mayıs 2008 Cuma

Bahar

Ayça ve Erin 13Ay3Hafta

Bu haftaki "BAHAR" konumuza uygun yaptığımız etkinlikler tabii ki dışarı çıkmak üzerine kurulu oldu.
Öncelikle bol bol çiçek kokladık beraber, çimlerde top oynadık ve piknik yaptık. Erin doğduğundan beri doğanın içerisinde büyüyen bir bebek olduğu için çimen ve toprak üzerindeki engramı oldukça gelişmiş durumda ve aşkı da.. içeri sokamıyoruz diyebilirim.
Ertesi gün biraz burun akıntısı ile geçen gecenin sonunda anneannede pineklemek ile geçti..Bir diğer etkinliğimiz ise İlk yaz etkilikleri kapsamında Hıdrellez kutlamalarına katılmak oldu.. bu sene için sadece Ahırkapıya gidebildik belki seneye Kakava şenliklerine katılırız :)
Haftanın geri kalanını evde biraz nezle olarak geçirdik . önce Erin ve baba sonra da ben.. haftasonuna ise bir bahar etkinliğimiz daha var.. Garipçe köyünde bir bahçede doğumgünü aktivitesi.. sanırım biraz boğaz havası baharda iyi gelecek ve arkadaşları ile oynamak.. umarım iyileşiriz hep beraber o güne :)


Hiç yorum yok: