Yasal Uyari

Aksi belirtilmedikce bu sitede yayinlanan tum yazilarin ve fotograflarin telif hakki yazarina aittir. Izinsiz yapilan tum alintilar icin hukuki yollarin acik oldugu hatirlatilir.
-----------------------------------------

Tanitim

Bu blog, cok yazarli olup Montessori Egitimi mail grubu uyelerinin yazilarindan olusmaktadir ve Montessori Egitimi ile ilgili yazilar icermektedir. Yazarin ismi (ya da takma ismi) yazinin genelde basinda ya da sonunda yer almaktadir.

Buyuyorum Egleniyorum Ogreniyorum aktiviteleri her iki haftada bir konu degistiren ve uyelerimizin cocuklar ile yaptigi calismalari icermektedir.

Buyrun, hosgeldiniz...


29 Aralık 2009 Salı

BEÖ - Yeni Yıl

Demet & Deniz (23 ay)


Bunlar geçen haftalardan. Deniz'e Yeni Yıl temalı bir lapbook yaptım. En sevdiği şey Yeni Yıl kutlu olsun şarkısı oldu. Bana defalarca söyletip dans etti.


Yukarıda Yeni Yıl hediye arkadaşımız Begüm için Deniz suluboya yaparken el izini alıp yeni yıl kartı hazırladık. Ve Begüm için de bir Yeni yıl lapbook.

Deniz'in büyük ilgi ve yoğun çaba gösterdiği aktivite de çam ağacı, geyikler ve kardan adam çalışmamızdı. Fikir buradan.


Renkli kartonlar, tutkal, etiketler ve renkli pamuklar yardımıyla çam ağacı yaptık Deniz tutkal sürüp yapıştırma işini çok sevdi.

Deniz'in el ve ayak izlerinden geyikler yaptık, en son da kardan adam.

Hiç yorum yok: